O nas

Przed Wami nowy projekt muzyczny „Wpada w Ucho”. Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim dobrej tanecznej muzyki i energicznych koncertów. Już wkrótce o nas usłyszycie.

 

 

 

Wiki – najmłodsza w składzie z głosem wpadającym w ucho. Miłośniczka dobrych dźwięków, zwierząt i topowych seriali.
Śpiew i taniec towarzyszył jej od najmłodszych lat. Uczęszczała na zajęcia w Kieleckich domach kultury i rozwijała swoją pasję.
Gdy w 2019 roku powstał zespół Wpada w Ucho od razu poczuła, że to jest to co chce robić w życiu.

 

 

Michał – swoją przygodę rozpoczął w Ognisku Muzycznym
w klasie gitary i pianina, zarażony muzyką klasyczną grał J.S. Bacha na akordeonie. Na tym się nie skończyło, wciągnięty
w zespół coverowy do dziś gra i śpiewa. Oprócz muzyki zaraził się również germanistyką i dziennikarstwem, a później został redaktorem naczelnym lokalnej rozgłośni. Przez okres ostatnich 16 lat zorganizował wiele koncertów, festynów i imprez firmowych. Stał się osobą znaną wśród publiczności i całej branży muzycznej. W 2019 roku zdecydował się współtworzyć projekt łączący muzykę taneczną z dobrym bitem. Czy projekt muzyki disco-dance, przyniesie mu upragniony sukces ?
O Michale można powiedzieć jedno, jest pozytywnie zakręconym wulkanem energii i wielbicielem muzycznych podróży.

 

 

 

Emil – to jedna z tych osób, które zawsze mają uśmiech na twarzy. Jego głowa zawsze jest pełna pomysłów, które napędzają cały zespół do pracy. Nie opuszcza go optymizm, którym zaraża wszystkich wokół. Uwielbia bawić się muzyką, co daje mu ogromną frajdę i pomaga się rozwijać.